„A Gyöngyöstarjáni Általános Iskola  infrastrukturális felújítása”

A Hatvani Tankerületi Központ az Emberi Erőforrás Fejlesztési Operatív Program EFOP-4.1.3-17 kódszámú, „Állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése” című felhívásra benyújtott pályázatával 44,06 millió forint támogatást nyert a Gyöngyöstarjáni Általános Iskola infrastrukturális fejlesztésére.
A projekt a Széchenyi 2020 program keretében az Európai Regionális Fejlesztési Alap támogatásával valósul meg. A tankerület a projekt keretében végrehajtandó infrastruktúrafejlesztéssel fokozni kívánja az intézmény eredményességét, az inkluzív oktatást, és emelni kívánja az iskola által nyújtott szolgáltatások színvonalát. Az európai uniós támogatás segítségével 4 tanterem és az iskolai mosdók teljes körű felújítása, a meglévő tanári szoba és a folyosók, közlekedők részleges felújítása, valamint az alagsori természettudományos szaktanterem ablakának cseréje valósul meg. Az infrastrukturális fejlesztés mellett az oktatás szakmai színvonalának javítását célzó oktatástechnikai eszközök is beszerzésre kerülnek. A beruházás kezdete 2017. 12. 01., tervezett befejezése 2018. 09. 30.
A projektről bővebb információt a www.kk.gov.hu\hatvan oldalon olvashatnak.
További információ kérhető:
Horváth Márta