Kedves Szülők!

A következőkben néhány fontos tudnivalóról tájékoztatjuk Önt a 2024/2025. tanítási évre történő általános iskolai jelentkezés/beiratkozás vonatkozásában:
A jelenleg hatályos jogszabályi előírások szerint az általános iskolákba történő jelentkezés/beiratkozás személyes megjelenést és adategyeztetést igényel. A személyes jelentkezés/beiratkozás időpontja:

2024. április 18. (csütörtök) 8.00-19.00 óra között
2024. április 19. (péntek) 8.00-18.00 óra között

A törvényes képviselők kétféle módon kezdeményezhetik gyermekeik beiratkozását:

1. Személyes ügyintézéssel, csak papír alapon történő adminisztrációval:

A személyes megjelenés során történik a beiratkozáshoz szükséges hatósági igazolványok és dokumentumok eredeti példányának bemutatása is, ezért kérjük, hogy az alábbiakat feltétlenül hozza magával.

• A gyermek nevére kiállított személyi azonosítót igazoló hatósági igazolvány.
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány.
  • A gyermek nevére kiállított TAJ kártya.
  • Sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.
  • Nyilatkozat közös szülői felügyeleti jog gyakorlásáról.
  • Nyilatkozat az életvitelszerű ottlakásról.
  • Nyilatkozat etika, hit- és erkölcstan választásáról.
  • Adatlap

2. Elektronikus jelentkezés lehetőségével kiegészített adminisztrációval:

A fent jelzett napokon a személyes ügyintézés gördülékenyebbé tehető és annak ideje rövidíthető, ha előzetesen beküldi adatait a KRÉTA rendszer e-Ügyintézés „Beiratkozás Általános Iskolába – BÁI” (a továbbiakban: BÁI) felületén keresztül:

A beiratkozás napján – függetlenül attól, hogy a két jelentkezési mód közül melyiket választja – minden szülőnek meg kell jelennie személyesen az intézményben, ahol a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, illetve nyilatkozatok eredeti példányát be kell mutatni.

Református hittan

Katolikus hittan

Hit Gyülekezete

A Gyöngyöstarjáni Általános Iskola elérhetőségei:

Címe: 3036 Gyöngyöstarján, Jókai Mór tér 5.

Igazgató: 06-30-831-6945

Titkárság: 06-30-831-6946  +36(37)372-025 124-es mellék