Rajzverseny

A Gyöngyösi Petőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani
Intézmény Óvoda, Iskola, Készségfejlesztő Iskola  a Fogyatékkal Élők Világnapja alkalmából meghirdetett rajzpályázatán

Varga Mátyás Nimród 4. osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Kányádi Sándor versmondó verseny

Nagygalambfalvi Kányádi Sándor online versmondó versenyen iskolánkat Pető Mercédesz 7. osztályos tanuló képviselte.

Vers-és prózamondó verseny

A Gyöngyösi Arany János Általános Iskolában rendezett vers-és prózamondó versenyen területi fordulóján Kovács Domonkos 4. osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Anyanyelvi verseny

Az Eszterházy Károly Gyakorlóiskola által szervezett anyanyelvi versenyen Nyári Alíz  3. helyezést ért el.

KISNÁNAI HELYESÍRÁSI VERSENY

A helyesíró versenyen 23 intézményből 203 fő tanuló vett részt. Iskolánkból a következő tanulók értel el helyezést:

2. évfolyam

II. hely: Zámborszky Imola

III. hely:Hordós István

5. évfolyam

III. hely: Frecskó Petra Loretta

ARANY JÁNOS VERSENY

A 2019/2020. tanévben meghirdetett három fordulós Arany János országos tesztversenyen

Pászti Zsombor 6. osztályos tanuló IV. helyezést,

Szőke Viktória 7. osztályos tanuló VIII. helyezést ért el.

ARANY JÁNOS VERS-ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

2020. március 4-én a Gyöngyösi Arany János Általános Iskolában megrendezett területi vers-és prózamondó versenyenaz  iskolánkat képviselő tanulók közül

Pető Mercédesz I. hely

Kovács Márton II. helyezést

értek el.

VERS -ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

2020. 02. 24-én a Lőrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában megrendezésre került területi Mátyás napi vers-és prózamondó versenyen Kovács Domonkos 3. osztályos tanuló különdíjban részesült.

IRODALMI  PÁLYÁZAT

A Heves Megyei Rendőr- főkapitányság Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoportja által 11-15 éves korosztály számára meghirdetett „Hétköznapok rendőrszemmel” témájú irodalmi pályázatán  Erdős Anna I. helyezést ért el.

ASZTALITENISZ

2019.december 13-án Andornaktályán megrendezésre került  asztalitenisz  verseny megyei döntőjében iskolánk tanulói a következő helyezéseket érték el:

Egyéni verseny: Csernyik Máté Milán I. hely

Ozsvári Bendegúz I. hely

Csapatverseny: Ozsvári Bendegúz, Kovács Márton, Dutka Ádám, Pászti Zsombor I. hely

Az országos döntőre 2020. február 20-23-án Karcagon kerül sor.

SZÖVEGÉRTŐ VERSENY

A Markazi  Várvölgy Általános Iskolában megrendezésre került kompetencia alapú szövegértő versenyen Kovács Domonkos 3. osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Szita Jázmin III. helyezést ért el.

ANGOL NYELVI VERSENY

Tóth Hanna Lili 6. osztályos tanuló az egri Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Iskola által szervezett angol nyelvi versenyen résztvevő 105  versenyző közül  a 7. helyezést érte el.

VERSMONDÓ VERSENY

Az Egri Szakképzési Centrum Március 15. Gimnáziumában megrendezett versmondó versenyen Kovács Márton különdíjban részesült.

BERZE angol nyelvi szépkiejtési-és nyelvismereti verseny

2019. november 22-én a Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnáziumban az angol nyelvi szépkiejtési-és nyelvismereti versenyen Tóth Hanna Lili 3. hely és Pászti Zsombor 4. helyezést érték el.

MÁRTON NAPI vers-és prózamondó verseny

2019. november 11-én megrendezett Márton-napi vers-és prózamondó versenyen iskolánk díjazott tanulói:

1-2. osztály vers kategória:

2. hely  Zámborszky Imola  1. osztály

1-2. osztály próza kategória:

3. hely Pethes Jázmin 1. osztály

3-4. osztály próza kategória:

Különdíj: Kovács Domonkos 3. osztály

5-8. osztály próza kategóriában:

1. hely Ozsvári Bendegúz 8. osztály

2. hely Pető Mercédesz 6. osztály

3. hely Vancsó Gabriella 7. osztály

Különdíj: Pászti Zsombor 6. osztáy, Nagy Annabella 5. osztály

5-8. osztály vers kategóriában:

2. helyTóth Hanna 6. osztály                                                                                                          3. hely Kovács Márton 6. osztály

Megyei szépkiejtési verseny

A Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium  ebben a tanévben is meghirdette szépkiejtési versenyét.A 2019. október 11-én megrendezett versenyen iskolánkat a következő tanulók képviselték és értek el szép sikereket:

5.osztály:                                                                                                                                                    Novák Lili   5. hely                                                                                                                          Kiss Virág 7. hely                                                                                                                                  Nyári Alíz 8. hely

6. osztály:                                                                                                                                                    Tóth Hanna 2. hely                                                                                                                                  Pászti Zsombor 5. hely                                                                                                                       Erdős Anna 6. hely

RAJZVERSENY

A 17.Nemzetközi Környezetvédelm Rajzversenyen értékelt rajz, jutalmat kapott  tanuló Cadenazzi Vittorio 5. osztály.

Arany János vers-és prózamondó verseny

Kovács Domonkos 1. osztályos tanulónk 2018. március 7-én az Arany János vers- és prózamondó területi versenyen II. helyezést ért el!

Felkészítő: Csomós Andrea tanító néni

ASZTALITENISZ

2019.Február 14-17. között Karcagon rendezték meg a 2018/2019. tanévi Asztalitenisz Diákolimpia® Országos Döntőjét. A négynapos versenyen az I-VI. korcsoport versenyzői csapatban és egyénileg mérték össze tudásukat, hogy a küzdelem végén a legjobbak megszerezzék a „Magyarország diákolimpiai bajnoka” címet.

Bagi Kata egyéniben, a leány csapat (Bagi Kata, Kutrucz Kinga, Király Bernadett ) 3. helyezést ért el.